«Солідарність» стане учасником виборчої гонки у Торчинській громаді

Децентралізація – реформа номер один в Україні. Адже, створивши спроможні, самостійні громади, ми зможемо збудувати сильну Україну.

Трохи більше, ніж за місяць, 29 квітня, жителі Торчинської об’єднаної територіальної громади обиратимуть голову та депутатів Торчинської селищної ОТГ. Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» візьме активну участь у цій виборчій гонці. Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 16 березня, під час ХІІ позачергового з’їзду Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». З’їзд ухвалив рішення про участь місцевих партійних організацій у перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 квітня 2018 року.

ZvsSt8HZHBn6mOFqVV62.r695x430

Є достойні кандидати з великим управлінським досвідом, із мудрим та професійним підходом до справ, кандидати, які відкриті до спілкування з громадою та готові працювати над вирішенням її нагальних проблем.

«Безумовно, наша Партія братиме активну участь у виборах. Вже є хороші кандидати, відомі авторитетні люди, які проживають на території Торчинської громади, які можуть показати конкретні справи. На сьогоднішній день найбільше зло саме в агітації – це популізм. Ми від цього абсолютно відходимо і жодним чином не використовуємо. Лише конкретними справами будемо показувати спроможність своїх кандидатів очолити громаду», – зазначив голова Волинської обласної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Роман Романюк.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*