«Це дасть можливість фінансувати школу через обласний бюджет», – Валентин Вірковський про вирішення проблеми школи-інтернату

16 лютого відбулося засідання позачергової сесії міської ради, яке було скликане з метою швидкого урегулювання проблеми управління та фінансування школи-інтернату І–ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки». До слова, директор закладу – депутат, член фракції «Солідарність» у Володимир-Волинській міській раді Валентин Вірковський.

IMG_7090

Невизначеність у подальшому функціонуванні цього освітнього закладу тривала кілька місяців, але 8 лютого Волинська обласна рада прийняла рішення, яким управлінню освіти, молоді і спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради були надані повноваження здійснювати оперативне управління   школою-інтернатом. Окрім того, необхідні кошти освітньої та іншої субвенцій були направлені міському бюджету. Своєю чергою, депутати міськради мали ухвалити рішення про прийняття і цих повноважень, і коштів на їх реалізацію у сумі 18 мільйонів 328 тисяч 500 гривень. Саме ці два рішення розглядали на позачерговій сесії. Незважаючи на заперечення одного з депутатів, рішення по обох питаннях були проголосовані позитивно. 

Валентин Вірковський подякував колегам, які долучилися до розв’язання проблем закладу, висловив переконання, що це рішення правильне, адже не дозволить занепаду школи, а також поінформував про наступні кроки адміністрації установи щодо відновлення співвідношення 30х70 у кількості школярів із міста Володимира-Волинського та з інших населених пунктів області, що дасть можливість у подальшому фінансувати школу через обласний бюджет.

IMG_4472

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*