Активіст маневицької «Солідарності» поспілкувався з районними медиками

Медицина України – на етапі реформування. Ця галузь змінюється не лише в великих містах, а в усіх населених пунктах нашої держави.

Так, 30 січня консультант із суспільно-політичних питань Маневицької районної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Богдан Данилюк відвідав заклади первинної медицини району, поспілкувався з медиками, вияснив, які проблеми має на сьогодні первинна ланка медицини. Окрім того, Богдан Данилюк ознайомився з роботою фельдшерсько-акушерських пунктів та амбулаторій, з’ясував, які препарати та техніка є у ФАПах, які потрібно закупити.​

IMG_2572

IMG_2375

IMG_2554

IMG_2485

«Медицина – чи не найголовніша ланка в державі. Від того, наскільки забезпеченими будуть лікарні, амбулаторії, ФАПи залежить здоров’я кожного жителя держави. Лише працівники забезпеених закладів медицини зможуть надати справді якісну медичну допомогу тим, хто її потребує. Ми ж, на місцевих рівнях, повинні відстоювати інтереси медзакладів та дбати про те, аби вони повноцінно функціонували та дбали про здоров’я всіх, хто потрапляє в їх стіни», – впевнений Богдан Данилюк.

IMG_2455

IMG_2387

IMG_2541

IMG_2552

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*