У Локачах вшанували подвиг Героїв Крут

29 січня цього року минуло століття відтоді, як київські курсанти та загін «Вільного козацтва», боронячи рідну українську землю, зустріли вогнем більшовицьких окупантів, які мали численну перевагу в силі. Того дня пролилася невинна молода кров і полягли сотні відважних патріотів, подвиг яких став однією з переломних сторінок в історії української держави.

 im_29.01.2018___13_08_0609

У Локачинській центральній районній бібліотеці цього дня провели театралізовану годину пам’яті «Вони пішли у безсмертя». Згадати героїчні та трагічні сторінки історії української нації прийшли керівники виконавчої влади та місцевого самоврядування району: голова Локачинської РДА, член фракції «Солідарність» Віктор Дудечко, його перший заступник Наталія Сафронова, голова районної ради Борис Ковальчук, представники депутатського корпусу, громадськість, студентство.

 9b6757659b20c58a12992bd83d8b7f5f_XL

Звертаючись до присутніх, Віктор Дудечко провів історичні паралелі між подіями буремних років боротьби на незалежність періоду Української революції 1917–1921 та сьогоденням – боротьбою на територіальну цілісність та незалежність на Сході держави. «Ці триста юнаків стали прикладом для усіх наступних поколінь українців, які мріяли про вільну і незалежну Україну. Для нас сьогоднішніх вони є прикладом самопожертви та безмежної любові до рідної землі», –  наголосив Віктор Дудечко.

За матеріалами:

Офіційного сайту Локачинської РДА

1 Trackback / Pingback

  1. У Локачах вшанували подвиг Героїв Крут – ЕЛЕКТОРАТ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*