Ковельська «Солідарність» ділилася теплом із людьми особливої долі

Із усіх категорій осіб, які потребують соціального захисту, на особливу увагу заслуговують інваліди. Так, цим людям часто доводиться долати непосильні труднощі, які готує для них доля. Тому кожен із нас має хоч трошки полегшувати життя особливих людей. Ковельська міська організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» поділилися своїм теплом із інвалідами і зробила їх звичайний день дещо особливим.

viber image

До Міжнародного дня інвалідів Ковельська МОП «Блок Петра Порошенка «Солідарність» вшанувала людей міста Ковеля цієї категорії. «Ми завітали до громадської організації «Надія», яка функціонує в Ковелі. На сьогодні до цієї спілки входить 59 осіб – це вже дорослі інваліди дитинства. Спілкувалися, слухали проблеми цих людей. І, як виявилося, вони просять досить мало – трішки уваги від міської влади і небайдужого суспільства. Цією організацією опікується Парфенова Тамара Андріївна, за її щоденну підтримку і допомогу вони щиро вдячні. Милосердя, людяність та любов – це дуже важливо для цих людей», – розповіла активістка Ковельської МОП Марія Кликоцюк.

viber image...

Інваліди – це не окрема група суспільства. Вони такі ж, як і кожен із нас. Вони хочуть жити повноцінним життям, вільно пересуватися, не відчувати дискримінації у працевлаштуванні, мати змогу брати участь у соціальному та культурному житті. Інвалідність – не вирок! Не будьмо байдужими до проблем людей особливої долі!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*