У Камені-Каширському відзначили Міжнародний день білої тростини

У Камені-Каширському відзначили Міжнародний день білої тростини. Це свято запроваджене з метою привернути увагу громадськості до людей, які мають істотні проблеми із зором, а отже, не можуть повною мірою насолодитися всіма фарбами навколишнього світу.

19 жовтня, на базі Камінь-Каширської громадської міжрайонної територіальної первинної організації Українського товариства сліпих відбувся тематичний захід, котрий традиційно об’єднав тих, хто потребує соціальної підтримки та захисту.

t_1_48eaa47a66f10e79d2e59b1c6ab86728_xl

Засвідчити свою глибоку повагу до цих людей, поспілкуватися з ними про наболіле прийшли заступник голови райдержадміністрації, керівник районної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Інна Бігун, начальник загального відділу районної ради Олександр Приходько, секретар міської ради Наталія Бащук, заступник начальника управління Пенсійного фонду в Камінь-Каширському районі Людмила Михалік, головний спеціаліст відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни, праці та контролю за пенсійним забезпеченням управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Півницька, а також клірик Свято-Іллінського храму міста Каменя-Каширського священик Владислав Михалюк.

Керівник згаданої вище організації Софія Шепшелей розповіла присутнім про історію білої тростини як необхідного атрибуту для незрячих, а також акцентувала на важливості створення необхідних умов для реалізації громадянських та соціально-економічних прав цієї категорії населення.

«Основне завдання, яке стоїть перед суспільством – це забезпечити гармонійне входження людей із особливими потребами в звичайне, повсякденне життя, – наголосила керівник Камінь-Каширської РОП «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Інна Бігун. – Захоплююсь Вашою силою духу, терпінням і незламністю. Ви – найбільша мотивація для всіх нас» .

За активну життєву позицію, чуйне ставлення до людей та з нагоди Міжнародного дня білої тростини люди з особливими потребами отримали грамоти і подяки голів райдержадміністрації та районної ради.

За матеріалами прес-служби Камінь-Каширської РДА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*