«Солідарність» влаштувала свято національної культури у Володимир-Волинському

Десятий ювілейний фестиваль традиційної національної культури «Український коровай-сузір’я» відбувся у Володимирі-Волинському. Господарями та організаторами дійства стали член депутатської фракції «Солідарність» у Володимир-Волинській районній раді, голова Володимир-Волинської РДА Наталія Василець та голова районної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», голова Володимир-Волинської районної ради Роман Гук.

5_dsc_0013

22_dsc_0285

Депутати обласних, міських, районних та селищних рад, голови рад та райдержадміністрацій приїхали з усієї Волині. Це й делегації з Іваничівського, Рожищенського, Ківерцівського районів, із міста Луцька, з Польщі, керівники агропідприємств області, фермери, приватні господарники. Але географія свята не обмежувалася лише Волинню – були й зі Сходу країни та з-закордону.

????

Творчий десант, який «висадився» на фестивалі теж був нічогенький – танцювальні, фольклорні та співочі колективи з Володимир-Волинського, Шацького, Любомльського, Ківерцівського, Локачинського районів, зі Львова, Києва, з Республіки Польща.

Окрім того, на етномайданчиках фестивалю були представлені всі сільські ради Володимир-Волинського району. Дійство вдалося на славу, а його гості залишилися задоволені фестивалем.

Jpeg

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*