Партійці волинської «Солідарності» зібрали допомогу для жителів Вінничини

Вчора у селі Сальник Калинівського району Вінницької області сталася пожежа на складах боєприпасів. Область здригнулася від вибухів, які не вщухали впродовж дня. Населення села евакуйоване.

Жертвами катастрофи стали звичайні люди, які на цей час потребують нашої підтримки. Волинська обласна організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» організувала збір допомоги постраждалим жителям Вінницької області, які віч-на-віч зустрілися  із лихом та були змушені покинути рідні домівки.

Так, голова Волинської ТОП Партії Роман Романюк, голова Луцької міської організації Партії Петро Нестерук, представниці жіночого крила волинської «Солідарності» Юлія Гринчук та Таїсія Кириченко, член фракції «Солідарність» у Луцькій міській раді Андрій Авраменко зібрали гуманітарну допомогу для жителів села Сальник.

20170928_141150

20170928_142220

20170928_142327

20170928_142256

«На жаль, в Україні трапилося лихо, внаслідок якого постраждали звичайні люди. Вони вимушені були поспішно залишити власні домівки. Ми намагаємося допомогти, чим можемо наразі. Не можна стояти осторонь такого лиха. Сьогодні передаємо те, що потрібне першочергово – одяг, крупи, консерви, медикаменти. Надіємося, що це хоч трохи полегшить долю людей, які постраждали від вибухів на складах боєприпасів», – розповів голова Луцької міської організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Петро Нестерук.

20170928_145253

«Ніхто з нас не застрахований від лиха. Ми не знаємо, що буде в наступний момент. Сьогодні в скрутній ситуації опинилися люди на Вінничині. Ми не можемо залишатися байдужими до їхнього лиха. Потрібно об’єднуватися і спільними зусиллями допомагати тим, хто цього потребує. Маю надію, що скоро люди зможуть повернутися у власні домівки, а сьогоднішня наша акція полегшить їхнє життя в період евакуації», – висловив сподівання голова Волинської обласної організації Партії Роман Романюк.

20170928_145836

Не залишилася байдужою до трагедії, яка сколихнула Україну, й очільниця жіночого крила Волинської обласної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Юлія Гринчук. «Власне у Волинській області Партія організувала збір гуманітарної допомоги для постраждалих жителів Вінничини. Жіноче крило Партії вважало своїм першочерговим завданням долучитися до цієї акції. На жаль, лихо в нашій країні трапляється не вперше. Прикро, що заручниками ситуації вкотре стали невинні люди. Їм надзвичайно важлива підтримка, особливо в перші дні мобілізації. Дякую своїм однопартійцям за те, що зробили свій внесок у допомогу постраждалим жителям села Сальники. Українці повинні бути консолідовані в будь-яких ситуаціях – і в щасті, і в горі. Тому, допомагаймо один одному і не будьмо байдужими до чужої біди», – закликала Юлія Гринчук.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*