У Локачах запрацював Центр професійної кар’єри

Однин із пріоритетів у роботі Локачинського районного центру зайнятості – профорієнтаційна робота з молоддю. Із метою формування активної життєвої позиції та підвищення трудової активності молодих спеціалістів у Локачинській філії Оваднівського професійного ліцею відкрили Центр професійної кар’єри. У цьому закладі проводять навчання за різними професіями, актуальними на ринку праці.

Сприяли відкриттю центру  кар’єри голова районної державної адміністрації, член Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»  Віктор Дудечко, керівник районного центру занятості Олександр Ребрук,  директор Локачинської філії Оваднівського професійного ліцею, голова Локачинської районної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Леонід Гомон.

b15a4671faf6c4b60330e61964272471_s

У подальшому в рамках діяльності Центру кар’єри фахівці Локачинського районного центру зайнятості  надаватимуть консультації учням із  питань побудови та розвитку кар’єри, інформуватимуть про джерела пошуку роботи,  допомагатимуть у підготовці резюме, відеорезюме та співбесіди. Особливу увагу приділятимуть налагодженню співпраці між випускниками та роботодавцями.

Скориставшись інформаційними матеріалами, присутні на заході учні ознайомилися з актуальними вакансіями та підприємствами району, вимогами сучасного ринку праці, послугами служби зайнятості.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*