Голова волинської «Солідарності» вітає з Міжнародним днем демократії

Вітання голови Волинської обласної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

із Міжнародним днем демократії

Сьогодні весь світ відзначає Міжнародний день демократії. Це свято, яке зробило владу доступнішою та більш відкритою для громадян, яке дало можливість народові України самому стати єдиним джерелом влади в державі та носієм її суверенітету.

День демократії ще раз нагадує кожному, хто здійснює функції влади будь-якого рівня, про те, що їх робота повинна приносити лише користь для громадян. Політики та державні службовці повинні пам’ятати про те, що, перш за все, потрібно працювати в ім’я людини, на благо розвитку справді демократичної, незалежної держави.

Демократія дала нам рівноправність та свободу, право обирати владу і ставати нею, вона зав’язала очі Феміді і дала нам справедливі суди, демократія навчила нас досягати компромісу та бути толерантними й відповідальними за свої вчинки. Україна пройшла досить нелегкий шлях до демократизації. Наша держава дорого платила і платить за збереження цієї цінності.

Пам’ятаймо, що демократія – основа незалежності держави та її громадян. Будьмо гордими, що живемо у вільній демократичній державі, цінуймо свою незалежність, любімо Батьківщину!

Із повагою,

голова Волинської обласної  організації

Партії  «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Роман Романюк

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*