Активістка локачинської «Солідарності» подбала про малозабезпечених односельчан

Днями активістка Локачинської районної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарніcть» Людмила Голій подбала малозабезпечених односельчан.

20170907_182439

«Багатодітна сім’я Волошиних проживає в селі Привітне. У подружжя – п’ятеро дітей. Двоє з них ходять до школи. Ще троє – в садочок. Батько тих дітей підробляє, мама усіма силами виховує дітей та веде хатнє господарство. Сім’я не має змоги забезпечити кожну дитину якісним новим одягом, тому я вирішила віддати Волошиним свої речі, одяг та взуття своїх діток і племінників. Люди були раді отримати допомогу», – каже активістка.

20170907_184318

20170907_184450

«У сім’ї Калинюшок декілька років тому згорів будинок. Люди всіма силами намагаються його відбудувати і при цьому залишати засоби на власне існування. Тому я вирішила хоч трошки полегшити життя цієї родини і віддала їм, нехай ті, які були у вжитку, але досить хороші речі. Я зібрала теплий одяг і завезла Калинюшкам додому», – розповіла Людмила Голій.

20170907_183442

Жінка каже, що ці сім’ї були дуже здивовані таким знаком уваги і дякували за надану допомогу. «Дивно, коли людей вражає маленький крок до допомоги. Ми, громадяни цивілізованої, демократичної держави, в якій людські цінності – понад усе, маємо не забувати про те, що поруч живуть люди, яким доля кинула серйозний виклик. Часто він не всім під силу. Тому допомагаймо тим, хто цього потребує, здолати, чи хоча би зменшити, перепони, які трапляються на життєвому шляху», – закликала партійка.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*