У Любешові відновлять пам’ятну дошку Героям Небесної Сотні

Аби почути пропозиції щодо подальшого функціонування пам’ятної дошки Героїв Небесної Сотні, голова райдержадміністрації, член фракції «Солідарність» у Волинській обласній раді Олег Кух провів робочу нараду за участю активістів району та окремих посадовців райдержадміністрації і районної ради.

bezymyannyj

Звертаючись до присутніх, Олег Кух зазначив: «Оскільки завершилося будівництво пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні та Героям АТО, виникає необхідність вирішити питання щодо подальшого функціонування дошки Героям Небесної Сотні та АТО, розташованої на площі біля райдержадміністрації. Така необхідність зумовлена тим, що дошка є аварійною і непридатною для користування. Я хотів би почути ваші пропозиції з цього питання».

21272167_353221891777075_2536220271121137269_n

Думки з приводу цього в учасників наради різнилися. Та все ж в одному присутні були одностайні: що ці Герої пожертвували своїм життям заради майбутнього України і тому вшанувати їх треба гідно й достойно. Оскільки зазначена споруда не підлягає ремонту, учасники наради визначилися з тим, щоб пам’ятну дошку Героїв Небесної Сотні та АТО виготовити нову та розмістити біля новозбудованих пам’ятних знаків.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*