«Солідарність» перевірила готовність Дубівської ОТГ до опалювального сезону

Як відомо Ковельщина – лідер у напрямку реалізації реформи децентралізації влади. Серед територіальних громад, які отримали адміністративну та фінансову самостійність і рішуче крокують на шляху самореалізації – Дубівська об’єднана територіальна громада.

Вчора, 7 вересня, Дубівську громаду відвідали голова Ковельської райдержадміністрації, член фракції «Солідарність» у Волинській обласній раді Віктор Козак та голова фракції «Солідарність» у Ковельській районній раді Аркадій Степанюк. Тема розмови – питання готовності установ, які функціонують на території громади, до роботи в опалювальний період, зокрема щодо постачання тепла у  стаціонарне відділення для постійного проживання  в селі Облапи.

1504772191_67764

Варто зазначити, що  під час таких  водночас ділових, партнерських та дружніх зустрічей представників влади різних рівнів успішно вирішуються будь-які питання, лише спільними зусиллями народжуються цілком вмотивовані пропозиції та найбільш оптимальні й правильні рішення.  Адже добробут жителів краю – це головний критерій у діяльності усіх гілок влади району.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*