Партійці впорядкували могили жертв Волинської трагедії

У липні прийнято вшановувати пам’ять загиблих у жорстокій кровопролитній війні, яка носить етнічний характер та названа істориками Волинською різнею.

Ці трагічні події, коли у 1943-1944 роках, під час Другої світової війни, поляки та українці на території Волині дійшли до піку конфронтації на ґрунті національної приналежності, досі відкликаються в пам’яті народу. Немало безвинних людей полягло у ці роки з обох сторін, серед загиблих – багато жінок та дітей, є навіть немовлята, когось похоронили неупізнаними…

Пам’ятники та могили лишилися після Волинської трагедії на території Володимир-Волинського району. Аби вшанувати пам’ять полеглих, представники районної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Наталія Яголда та Андрій Дмитрук провели впорядкування місць поховань загиблих у селі Верба.

imag2345

imag2351

imag2349

Братські могили розташовані на території лісового масиву, де раніше стояли оселі селян. Зараз до цих поховань рідко хто навідується. Одна з могил густо заросла папороттю, пам’ятники вкрилися павутинням та пилом. Тому активісти партії прибрали місце останнього спочинку жертв Волинської трагедії, впорядкували могили та надгробні камені, очистили територію навколо поховань, а також стрічками промаркували стежину, яка веде до них, аби перехожі могли віднайти ці могили та вшанувати пам’ять жертв національної трагедії.

imag2341

imag2352

imag2343

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*