У Луцьку відкрили оновлений «City Park»

Соціальний проект «City Park» продовжує розвиватися: на його території офіційно відкрили універсальний спортивний майданчик, галерею вуличного мистецтва –  «4/8 Gallery», встановили столи для пін-понгу та дизайнерські лавки. Урочиста подія відбулася у суботу, 1 липня. Про це пише видання «Конкурент».

«У мене особливий день: рекреаційна зона «City Park» продовжує свій розвиток, ми відкриваємо нові об’єкти. На ці речі мене надихаєте ви, я щодня бачу тут нові обличчя відпочивальників та небайдужих людей, які приходять та дають поради», – каже меценат, депутат Луцької міської ради з фракції «Солідарність» Андрій Покровський, за кошти якого відбувається розбудова та утримання «Сіті Парку».

Також Андрій Покровський подякував депутату Волинської обласної ради Святославу Кравчуку, який в часи роботи заступником Луцького міського голови сприяв розвитку «Сіті Парку».

Бізнесмен зауважив, що завжди готовий підтримувати ініціативи, які сприятимуть розвитку міста.

«Кілька років тому у молодих та талановитих місцевих художників з’явилася ідея «4/8 Gallery». Вони просто хотіли щось робити для розвитку міста та поширювати свою творчість. Ми домовилися, що на території «Сіті парку» вони зможуть щомісяця проводити виставку своїх робіт», – пригадує депутат Луцькради Андрій Покровський.

Окрім розбудови території та встановлення спортивного майданчику, меценат також фінансуватиме весняно-літні секції з різних видів спорту для дітей.

«Кожна дитина зможе прийти і навчитися тут грати футбол, баскетбол, волейбол, пін-понг та теніс, а батьки будуть спокійні», – каже благодійник.

Андрій Покровський підкреслив, що вболіває за здорову та інтелектуальну націю та закликав усіх небайдужих долучатися до розвитку міста. «Я не єдиний меценат, який робить подібне і не хотів би перебирати на себе всі лаври. Закликаю усіх, хто має можливість та певні статки, долучатися та розбудовувати наше місто», – зазначив депутат.

Чудовим прикладом соціально-відповідального бізнесу назвав «City Park» секретар Луцької міської ради Ігор Поліщук, який прибув на офіційне відкриття разом із заступниками Луцького міського голови Костянтином Петрочуком та Григорієм Пустовітом.

Сказавши по кілька слів, Андрій Покровський та Ігор Поліщук зайшли на новий спортивний майданчик, де меценат кинув жереб, щоб визначити, яка футбольна команда розпочинатиме гру.

Окрім футбольного матчу, відбулася також баскетбольна «сутичка» між ветеранами та луцькими студентами. Паралельно з ними, любителі пін-понгу, насолоджувалися грою у настільний теніс.

Незважаючи на дощ, свято вдалося і Луцьк тепер має ще кращий європейський «City Park».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*