За підтримки депутата «Солідарності» в Луцьку змагалися «Воїни Любарта»

У Луцьку відбувся машстабний турнір Lubart’s Warriors, в якому зійшлися найкращі бійці Волині та світу.  В неділю, 25 червня, свою майстерність показали понад десять кращих спортсменів. Одним із партнерів, завдяки кому вдбулося дійство, став депутат Луцької міської ради, член фракції «Солідарність» Андрій Авраменко. Про це пише видання «ВолиньPost».

Замок Любарта гостинно прийняв господарів змагань – лучан та кращих представників змішаних єдиноборств з інших країн світу, зокрема, Білорусі, Азейбарджану та з сусідніх міст – Вінниці, Миколаєва та Чернівців.

Організатори турніру – ліга змішаних єдиноборств PROFC-Ukraine, Волинський регіональний клуб бойових мистецтв «Pride». Серед усіх підтримку в організації турніру надав депутат Луцької міської ради, член фракції «Солідарність» у Луцькій міській раді Андрій Авраменко.

Для гостей турніру підготували насичену програму. Так, лучан розважали театр вогню, середньовічні лицарі, шоу мильних бульбашок, влаштували майстер-класи та багато іншого.

Враженнями від дійства поділився організатор, старший тренер Волинського Клубу бойових мистецтв «Прайд» Олександр Кулаков. Він відзначає жвавий інтерес публіки до події. «Прийшли багато людей. Добре, що буде прекрасна погода. Хочу відзначити високий рівень розважальної програми, зокрема, показ мод, який вписався в наше дійство», – додав тренер.

Окрім того, виправдали сподівання Кулакова поєдинки турніру, які він називає дуже видовищними. До слова, луцькі спортсмени святкували перемогу з великим відривом.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*