Переселенці ділилися проблемами з керівником волинської «Солідарності»

Учора, 26 червня, керівник Волинської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Роман Романюк провів зустріч із представниками Громадської організації переселенців Донбасу «СХІД ФЕНІКС». 

???????????????????????????????

ГО «СХІД ФЕНІКС» створена з внутрішньо переміщених осіб, які до початку антитерористичної операції проживали в Донецькій області. Це особлива категорія людей, яка потребує індивідуальної уваги та підтримки, адже через бойові дії на Сході вони вимушено покинули свої домівки та переїхали до нас, на Волинь, практично в нікуди.

Найболючіше питання для категорії ВПО – отримання житла. Друга проблема – працевлаштування. Переселенці, як і кожен житель Волині зокрема та держави загалом, хочуть працювати, вони повинні утримувати свої сім’ї, сплачувати оренду за житло, яке винаймають, харчуватися тощо. Робота, яку ці люди мають на цей час, часто не дозволяє ним покрити навіть оренду житла.

Роман Романюк дав відповідне доручення Волинському обласному центру зайнятості, щоб у найкоротший термін переселенцям, які до нього звернулися, запропонували варіанти працевлаштування. Також керівник волинської «Солідарності» сконтактував із Луцьким міським центром зайнятості, відповідний відділ якого теж підбере вакансії для внутрішньо переміщених осіб. «Роботу ми, однозначно, знайдемо і дамо людям можливість заробляти і жити гідно», – запевнив Роман Романюк.

Відповідні рішення були напрацьовані й щодо питання забезпечення переселенців житлом. «Я маю інформацію, що по області є орієнтовно 1400 варіантів доступного житла. Йдеться здебільшого про сільську місцевість. Сільські ради мають можливість надавати внутрішньо переміщеним особам помешкання. Окрім того, варіанти житла на безоплатній основі надає Державна служба з надзвичайних ситуацій. Ці варіанти теж запропоную переселенцям. Розумію, що умови для проживання можуть бути не ідеальні, але сьогодні ще є можливість впорядкувати ці будинки і підготуватися до холодної пори року», – каже керівник Волинської ТОП «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

«Ми намагаємося надавати повну підтримку внутрішньо переміщеним особам, всіляко сприяти у вирішенні їх проблем. Ці люди потребують уваги, як ніхто. Маємо допомогти і максимально підтримати», – резюмував Роман Романюк.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*