Активісти «Солідарності» взяли участь в урочистостях до Дня Конституції

Напередодні Дня Конституції України, 27 червня, в Луцьку на Київському майдані відбулися урочистості. До відзначення цієї пам’ятної для кожного українця події долучилися представники влади області, духовенство, громадськість. Участь у заході взяли і представники Волинської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

img_0863

Традиційно захід розпочали зі звучання Державного Гімну України. Згодом поклали квіти до пам’ятника Борцям за волю України та історика Михайла Грушевського, а юні волиняни привітали всіх хореографічною постановкою «Ми – українці». Своєю чергою, присутнє на святі духовенство провело пам’ятну Молебень за Україну та її народ.

img_0882

img_0859

img_0874

img_0871

img_0886

«День, який ми сьогодні шануємо, є днем нагадування про закон. Перший закон, написаний у бутті людини є Законом Божим, написаним на скрижалях серця цієї людини. Це закон стосунків між людиною і Богом. Інший закон говорить про десять заповідей, які визначають стосунки людини з Богом та стосунки між самими людьми. Сьогоднішня днина надихає нас замислитись над стосунками людини  і держави. Закон повинен служити людині, не принижувати її, а навпаки – охороняти і давати їй можливість іти правильною і праведною дорогою», – звернувся до присутніх Митрополит Луцький і Волинський Михаїл і закликав любити свою країну, живучи в ній, а не поза її межами.

Керівник секретаріату Волинської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олександр Тарасюк переконаний, що День Конституції для кожного українця, як «другий день народження у самостійній, демократичній державі, державі, головне в якій – людина і її життя, де права та свободи громадян – у пріоритеті, де кожен може почувати себе повноправним і, головне, захищеним».

img_0894

Члени молодіжного крила партії на спеціальному ватмані написали побажання  воїнам АТО. Наталка Ткачук, Наталія Мацюк та Олександр Новак кажуть, що саме завдяки воїнам, які мужньо проходять службу на Сході, ми сьогодні маємо можливість відзначати свята і жити в мирі. Солдатам бажали здоров’я, витривалості і такого довгоочікуваного й дорогого для всіх миру й повернення у рідні домівки.

img_0861

img_0899

img_0912

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*