Міжнародний обмін досвідом у рамках децентралізації влади

На Володимирщині відбулася конференція з обміну кращими польськими та українськими дієвими практиками місцевого самоврядування.

nasinnevyj-zavod-p-yatydni_1-1-1021x580

Ознайомчо-навчальний візит делегації представників органів місцевого самоврядування Люблінського воєводства до  нашого краю тривав два дні. На території Устилузької громади закордонна делегація відвідала насіннєвий завод, збудований ТзОВ «П’ятидні», яким керує депутат Волинської обласної ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Валерій Діброва. До слова, завод під час нещодавнього візиту на Волинь відкрив сам Президент України Петро Порошенко. Там гості побачили  належний рівень технологічних процесів та високі стандарти підходу до організації виробництва, що засвідчує європейський вектор діяльності місцевих сільгоспвиробників. Продемонстрували зразки різних видів насіння та  технологію його підготовки для забезпечення конкурентної спроможності в умовах експорту.

«І коли члени делегації ходили по нових, які ще пахнуть пластиком та фарбою, приміщеннях, усі в однакових білих касках, здавалося що це відбувається не у П’ятиднях, а, як мінімум, десь у промисловому районі Німеччини», – поділилася враженнями заступник Устилузького міського голови, член партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Світлана Дубицька. Вона також розповіла, що війт гміни Лесьньовіце пан Веслав Радзеньцяк зазначив, що, якщо Україна і далі так буде працювати, то реформи в усіх галузях пройдуть тут швидше, ніж  це відбувалося у Польщі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*