Активісти володимир-волинської «Солідарності» провели толоку

Бути зразком у всьому – один із принципів представників Володимир-Волинської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». 14 червня у громадській приймальні партії, розташованій за адресою вулиця Драгоманова, 18, провели низку організаційних заходів із благоустрою.

imag1983

imag1992

Активісти партії вивісили новенькі інформаційні таблиці з назвою організації та графіком роботи приймальні, в офісі облаштували інформаційний куточок, де висвітлили проекти, за якими працює партія. Окрім цього, провели прибирання території навколо приміщення, де розташована громадська приймальня. Поруч із будівлею – нещодавно відкритий дитячий майданчик.

Як зазначив активіст партії Олександр Ясінський, під час наведення ладу на території майданчика він знайшов не просто паперове та поліетиленове сміття, а й небезпечні для діток предмети – скляні пляшки з залишками алкогольних напоїв. «Неприємно вражає безвідповідальність мешканців міста, – розповів Олександр Євгенович, – тому ми показали приклад, як потрібно поводитись, коли бачиш в громадських місцях такі засмічення». Знайдене сміття відвезли на смітники, з яких працівники комунального підприємства «Полігон» вивезуть його на сміттєзвалище.

imag1982

imag1995

Під час проведення заходів вирішили такі толоки навколо громадської приймальні партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» проводити щомісяця.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*