«Інформація про конфіскацію горілчаної продукції не відповідає дійсності», – ГУ ДФС у Волинській області

«Теза про те, що «журналісти добилися конфіскації 5 тисяч літрів горілки» з одного зі складів в місті Луцьк, озвучена в інформаційному матеріалі та відеосюжеті  Інтернет-агентства «Волинські новини», не відповідає дійсності», – наголошують в  ГУ ДФС у Волинській області. 

09-dfs

Вказана партія підакцизної продукції, відповідно до вимог чинного законодавства, вилучена у рамках кримінального провадження під час огляду ліцензійного складу. Конфіскація щодо цього товару не застосовувалася.

Відповідно до процедури, на партію підакцизної продукції на час досудового розслідування наклали арешт.

На цей час досудове слідство у вказаному кримінальному провадженні триває. Призначені всі необхідні судові експертизи, за результатами яких буде прийняте кінцеве процесуальне рішення та визначена доля речових доказів.

Окремо необхідно зазначити, що висновок автора матеріалу про невідповідність автентичності марок акцизного збору, якими була маркована підакцизна продукція, упереджений та необґрунтований. Згідно з висновком судово-технічної експертизи документу від 23.05.2017 марки акцизного податку для алкогольних виробів, які є горілчаною продукцією вітчизняного виробництва, вилучені з ліцензійного складу 19.04.2017,  – виготовлені на Державному підприємстві «Поліграфкомбінат Україна» Міністерства фінансів України, що здійснює їх випуск.

Джерело: ГУ ДФС у Волинській області

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*