Заява Волинської обласної територіальної організації партії Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Вчора, 7 червня, виконавчий комітет Луцької міської ради прийняв безпрецедентне рішення. Так, «нова влада» не погодила розміщення білбордів на підтримку прийняття безвізового режиму. Рішення Європейського Союзу про надання громадянам України безвізового режиму набуде чинності вже за кілька днів,  у ніч із 10 на 11 червня 2017 року, однак тимчасовий виконувач обов’язкыв мера у Луцьку вважає, що це не важлива подія.

Насправді, введення безвізу – це чи не найбільша перемога України з часів Революції Гідності. Тоді тисячі молодих українців першими вийшли на Майдани, аби відстояти право на майбутнє, на євроінтеграцію! Натомість, через якісь політичні ігрища та протистояння політсил, члени виконавчого комітету вирішили знехтувати жертвами Майдану, та не погодити декілька привітальних бордів…

І все це в проєвропейському Луцьку – центрі Волині! Наша область, яка є брамою в Європу, матиме чи не найбільше вигод від безвізу, адже є прикордонною територією!

Вважаємо, що своїм рішенням виконком не визнає нашої перемоги та європейських цінностей! Засуджуємо дії «нової влади», яка намагається внести розбрат навіть у Луцьку. Замість того, аби цінувати та підтримувати те, що нас об’єднує, вони ганьблять Волинь на всю Україну!

Вимагаємо визнати помилку та вибачитися перед жителями Луцька, які чи не найперші вийшли на Майдан на підтримку європейських цінностей!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*