Міжнародний день захисту дітей відзначила Володимирщина

1 червня свято маленьких громадян володимир-волинського краю було організовано відділом освіти, молоді та спорту, службою у справах дітей райдержадміністрації спільно із районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

img_20170601_120011_4cs-e1496328504825

– Цей день має бути пам’ятним для кожної людини на землі, бо діти – це наше теперішнє й майбутнє, це найцінніший скарб у житті, – наголосила у вітальному слові голова РДА, депутат Володимир-Волинської райради фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Наталія Василець. Вона щиро зичила кожній дитині  щастя, радості, міцного здоров’я, гарного майбутнього і здійснення всього задуманого. А також разом з заступником голови райради Аллою Мельник вручила матеріальну допомогу дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Таку фінансову підтримку отримали випускники – учні 9 та 11 класів з Березовичівської, Суходільської, Галинівської та Хмелівківської шкіл.

img_20170601_113851_2cs-e1496328493926

Урочисте дійство розпочалося конкурсом малюнків на асфальті “Моє дитинство веселкове”, а далі були цікаві конкурси, забави та пісенні дарунки.

Зі сцени дітей вітали зі святом юні артисти – вихованці районного Будинку школяра, а також учасники аматорського театру «Відроження» районного будинку культури. У гості до присутніх сьогодні завітали персонажі твору відомого українського письменника Всеволода Нестайка “Країна сонячних зайчиків” та багато інших казкових персонажів, серед яких Буратіно та Мальвіна, Котигорошко, Колобок та Хитра Лисиця

Підсумком свята стало нагородження Дипломами переможців конкурсу малюнків на асфальті. ІІІ призове місце посіли юні художники із загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Березовичі, ІІ – школярі ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Суходоли, а І – учні Оваднівської школи.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*