У Луцьку привітали дітей зі святом

Прихід літа відзначають не лише, як зміну пори року, адже 1 червня – це День захисту дітей, тож не дивно, що увага прикута саме до найменших українців. З нагоди свята активісти Блоку Петра Порошенка «Солідарність» завітали у ЗОШ №24-технологічний ліцей з подарунками.

img_9698

Не зважаючи на літню пору в навчальному закладі чимало учнів, адже діють пришкільні табори. Тож керівник секретаріату Волинської територіальної організації партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олександр Тарасюк завітав до вихованців школи з подарунками.

img_9702

Звісно, найбільше діти раділи різнокольоровим кулькам, адже вони завжди створюють святкову атмосферу. Окрім того, партійці подарували скакалки, аби учні мали змогу займатися спортивними вправами. «Всі ми з дитинства знаємо, що спорт – це здоров’я. Я теж щоранку намагаюсь тренуватись на свідому повітрі. Знаю, що й учні у пришкільному таборі мають фізкультхвилинки, а спортивного реманенту на всіх не вистачає, тож ми вирішили допомогти школі, адже вкладати потрібно в дітей», – додав представник «Солідарності».

img_9712

Директор школи Юлія Гринчук подякувала за подарунки та запросила приходити у школу частіше.

img_9717

img_9679

img_9699

img_9683

img_9714

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*