В Передпасхальні дні у Ратному Спільна молитва за Україну об’єднала представників усіх конфесій району

За ініціативи депутата Ратнівської райради з фракції «Солідарність» очільника виконавчої гілки влади району Андрія Харламповича сьогодні, 12 квітня 2017 року, біля Білборду Героїв Небесної Сотні та дошки Пам’яті загиблим військовослужбовцям в зоні антитерористичної відбулась Спільна молитва за Україну представників усіх конфесій та вірян району.

img_4955

Присутні вознесли Спільну молитву за мир в Україні, за зупинення нашестя чужинців на нашій землю, за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру.
Благочинний Ратнівської округи Анатолій Гурський наголосив, що Свята Христова церква із перших днів війни молиться, щоб Господь послав мир на нашу землю, щоб ворог, який засіхає на нашу державу залишив свою зброю і врешті настав такий довгоочікуваний мир.

img_4984

Настоятель Іллінського собору УПЦ Київського патріархату отець Роман Бодак закликав усіх молитись щоденно за Україну, як за самих себе, щоб народ наш вистояв, а ті, хто йде на нас війною, чинить розбрад в державі мали розум схаменутись та припинити свавілля.

img_4957

Представник від протестантів Віталій Октисюк, закцентував увагу на єдності, спільності та згуртованості нашої країни. Ми повині бути єдині ради нашої країни, підростаючого покоління, ради миру в країні. Подякував представникам влади, за те що сьогодні об’єднали усіх у Спільній молитві задля припинення війни, кровопролиття, захисту нашого народу.

img_4985

По закінченню голова райдержадміністрації Андрій Харлампович та голова районної ради Михайло Макарук вшанували світлу пам’ять загиблих військовослужбовців учасників антитерористичної операції та Героїв Небесної Сотні покладанням квітів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*