Волинські депутати підтримують ініціативу фінансової допомоги армії

Депутат  Волинської обласної ради від фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність», який представляє Володимирщину, Валерій Діброва та голова Володимир-Волинської РДА, депутат райради Наталія Василець взяли участь у виїзній нараді, яку на базі 14-ї ОМБр  39-го зенітно-ракетного полку провів голова ОДА Володимир Гунчик.

Т.в.о.командира 14 ОМБр полковник Марат Бригадир та командир 39-го ЗРП Костянтин Заїченко показали відновлені казарми, в яких уже зробили ремонт і де зараз живуть військовослужбовці, провели екскурсію приміщеннями, які потребують відновлення. Військові зазначили, що їм необхідна допомога у заміні вікон, теплосистем та меблів у їдальні, капітальний ремонт санвузлів у всіх казармах, а також потрібно перекрити дах боксів, де зберігаються зенітно-ракетні комплекси. Крім того, на часі в ЗРП повна реконструкція приміщення, в якому планують облаштувати гуртожиток для офіцерів-контрактників.

Така нарада була проведена з метою донести до депутатів обласної ради необхідність фінансової підтримки військових з’єднань Волині. Тому планується винести на голосування сесії обласної ради проект щодо виділення півмільйона гривень для ремонтно-відновлювальних потреб бригади, 200 тисяч гривень – для потреб ЗРП, а також залучити до допомоги представників бізнесу та лісівників. Такий проект рішення буде виноситись повторно, фракція «БПП «Солідарність» має намір підтримати його одноголосно, забезпечивши потреби військових, які на цей час захищають східні рубежі України.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*