Заява Волинської обласної організації партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» з приводу подій у Луцькій міській раді

15 березня відбулася 19-та сесія Луцької міської ради. Зазначимо, що попередні два пленарні засідання не відбулися через те, що уся фракція УКРОП та інші депутати блокували роботу ради та вважали, що секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко скликала її незаконно.

Одне питання, що виносилось на розгляд депутатів – «Про дострокове припинення повноважень Луцького міського голови Романюка Миколи Ярославовича». Однак, завдяки тому, що деяким політичним силам, які відтепер представляють у раді не інтереси лучан, а власних керівників-олігархів, вдалося зібрати більшість, то замість розгляду такого важливого для обласного центру Волині питання вони влаштували переворот у місті, змінивши й свою думку про легітимність 19-ї сесії.

Так, у разі, якщо б було проголосоване рішення про дострокові припинення повноваження міського голови, то у Луцьку б оголосили вибори мера й уже до літо місто мало б можливість нормально функціонувати під керівництвом людини, якій би це довірили громадяни. Однак, більшість депутатів дбає лише про власні інтереси, а ніяк не про життєдіяльність міста й добробут лучан. Саме вони, замість того, аби чесно піти на вибори та виставити власного кандидата в мера намагаються незаконними методами узурпувати владу.

Вчора, фракції УКРОП разом з союзниками: депутатами з фракції «Батьківщина» та фракції Радикальна Партія Олега Ляшка, а також двома позафракційними депутатами Євгеном Ткачуком та Олександром Козлюком вдалося незаконно позбавити місто хоча б тимчасового керівництва. Так, було достроково припинено повноваження секретаря Луцької міської ради Юлії Вусенко. Більше того, це було зроблено в незаконний спосіб, адже порушені не лише Регламент Луцької міської ради та Закон України «Про місцеве самоврядування», а навіть Конституція України. Звісно, усі крапки над «і» розставить суд, однак поки триватимуть судові процеси місто фактично залишається без влади й робота у багатьох сферах буде заблокована.

Депутати з фракції «Солідарність» відмовились брати участь у цих незаконних діях та закликають  інших депутатів бути чесними перед собою та громадою, яка їх обирала та не піддаватись на провокації з боку олігархічних груп.

Партія Блок Петра Порошенка «Солідарність» засуджує дії усіх депутатів Луцької міської ради, які брали участь у політичному перевороті, а також закликає скласти мандати та піти на перевибори. Зрозуміло, що у теперішніх умовах міська рада не буде дієздатною, а страждатимуть від цього лише жителі міста. Тож саме вони мають зараз повне право обрати нову владу, яка представлятиме їх інтереси, а не бізнес-угрупувань.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*