Молодь обговорювала перспективи співпраці з ЄС

На початку березня у Києві відбувся форум «Лідери змін Східного партнерства», який став завершальним етапом серії регіональних семінарів, організованих Українським Інститутом міжнародної політики, Фондом Конрада Аденауера та Фондом Едуардо Фрея.

17197822_10212071269166042_110454842_n Серед учасників форуму були представники різних політичних сил України, в тому числі й партії Блок Петра Порошенка «Солідарність», а також молоді політики з Молдови та Грузії. На заході відбувалися дискусії стосовно актуальних питань української та загальноєвропейської зовнішньої політики, розглядалися можливості використання інструментів програми «Східне партнерство» в рамках співпраці України та ЄС. «Проведення таких заходів, як цей форум дає змогу краще зрозуміти можливості програм, які пропонує ЄС для співпраці зі своїми сусідами. Для України також важливим є досвід Грузії та Молдови, які успішно використовують такі можливості, які, в першу чергу, спрямовані на залучення молоді до державного управління на різних рівнях» – зауважив Олександр Новак – представник молодіжного крила партії «Солідарність» на Волині, який був одним із учасників форуму.

17198232_10212071255485700_2139280176_n Представники партії «Солідарність» наголосили на важливості імплементації заходів, спрямованих на активізацію молодіжної політики в країнах-учасницях програми «Східне партнерство». За підсумками форуму була прийнята резолюція, яка дозволяє вибудувати «дорожню карту» конкретної співпраці України, Молдови та Грузії з Європейським Союзом у таких сферах, як участь молоді в демократичних процесах, гендерна рівність, візова лібералізація, доступ до фондів ЄС.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*