Петро Нестерук закликав депутатів Луцької міськради до конструктивної роботи

Новообраний голова Луцької міської організації Блок Петра Порошенка «Солідарність» Петро Нестерук висловив свою точку зору щодо ситуації у Луцькій міській раді.  Депутат закликав колег до конструктивної роботи та не ставити політиків свої особисті інтереси вище інтересів лучан.

«Шановні однопартійці та друзі!1 березня відбулись збори Луцької міської організації Блок Петра Порошенка «Солідарність», на яких мене було обрано головою.

Дякую усім хто за мене проголосував, намагатимусь виправдати довіру, зробити все, що в моїх силах, аби міська партійна організація була “живим” та дієвим об”єднанням однодумців. Це призначення сприймаю як ще одну можливість працювати для громади Луцька, виконувати її доручення, робити місто кращим. Однак, після смерті Миколи Романюка, міська рада стала центром політичного протистояння.

На жаль, це протистояння призвело до змін у міській партійній організації, логічними бачу зміни і у складі фракції. Життя триває і нам потрібно оперативно організувати конструктивну роботу міської ради. Тому, основними завданнями для себе бачу об”єднання однодумців, налагодження системної роботи у партійній організації та фракції. У такий не легкий для держави та міста час, ми як депутати, не маємо права ставити особисті чи політичні інтереси вище інтересів лучан.

Закликаю колег по сесійній залі до конструктиву та дотримання законодавства. Якщо ж це не можливо, то йдемо на перевибори депутатського корпусу, нехай громада оцінить кожного», – заявив Нестерук.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*