На Волині вшановують Героїв Небесної Сотні

Три роки тому більше ста молодих людей загинули, відстоюючи емок ратині цінності України та євроінтеграцію. Тож 20 лютого уся Україна, в тому числі й Волинь, вшановують пам’ять тих, хто став Небесними Воїнами.

2_f675ce04dc7aa4c3b4cdff9d97e129a0_xl

Понесла втрати й Волинь під час Революції Гідності. Тож вшановували своїх героїв і місцеві жителі. Так, у Любешівському районі депутати обласної ради з фракції «Солідарність» Володимир Гунчик та Олег Кух відвідали могилу Едуарда Гриневича. Під час заходів у місцевому будинку культури Володимир Гунчик, який у своєму зверненні до присутніх зазначив: «Загинув наш земляк – Едуард Гриневич. І сьогодні, будучи на могилі Героя, з упевненістю можу сказати, що пам’ять про нього жива. Багато квітів свідчать про те, що героїчний подвиг Едуарда нікого не залишає байдужим. В пам’яті нащадків назавжди залишаться мужність, героїзм, самопожертва та любов до Батьківщини Героїв Небесної Сотні».

9kg3lqtvnzg

З метою формування почуття поваги до учасників Революції гідності, гордості за українську націю і незалежність держави та вшанування подвигу Героїв Майдану, було продемонстровано фільм «Герої Небесної Сотні – Едуард Гриневич».

18_18

Зокрема чимало заходів з вшанування полеглих на Майдані відбулося у Луцьку. Долучились до них й члени партії Блок Петра Порошенка «Солідарність».

У сільському клубі с.Гішин відбулася година пам’яті Героїв Небесної Сотні. Жителі села, які прийшли на цей захід хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя за кращу долю українського народу. Перед присутніми виступив голова районної ради член фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність»Андрій Броїло та депутати районної ради.

dsc_0217

Лідери Ковельської міської організації партії  «Солідарність» спільно з представниками інших партій та громадських організацій були присутні на заходах у  районній бібліотеці. Серед присутніх були також  представники міської та районної влади, духовенство, учнівська і студенська молодь.

Кожний з присутніх вклав свою посильну участь у ті складні революційні часи. Спогадами про події трирічної давнини Володимир Кіндрат, Ігор Верчук, Василь Марчук, Анатолій Корнійчук.

dsc_0597

Учасники зустрічі згадали тих, хто поклав своє життя на вівтар свободи та демократії в Україні. Урочистою ходою учасники  до пам’ятника борцям за волю України, де священники відслужили панахиду за героями. До стели пам’яті  лягли живі квіти.

У Камінь-Каширському жителі стали учасниками мітингу-реквієму «Майдан, який нас змінив».

Серед присутніх й активісти БПП,які брали участь у мітингу: Світлана Козловська,Віктор Мисік,Інна Краснюкевич,Тетяна Дунайчук і керівник партії Інна Бігун,а також керівники району, депутати обласної, районної, міської рад, представники духовенства, небайдужої громадськості.

img_2156

До слова був запрошений учасник Революції Гідності, очевидець тих страшних і визначальних для історії України подій Богдан Пташник.

Учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих на Майдані хвилиною мовчання.

Завершились тематичні заходи покладанням квітів до меморіальної дошки Героям Небесної Сотні та виконанням Державного Гімну України. А представники молодого покоління взяли участь у пам’ятній ході «Під щитом Небесної Сотні», розгорнувши 30-ти метрове синьо-жовте полотнище.

img_7930

У Манеіицькому районному будинку культури проведено тематичний захід:«Небесна Сотня.Три роки безсмертя». Одна з найтрагічніших подій вісторії України. 3 роки тому у Києві, на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській загинули Герої Небесної Сотні. За нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддають найкращі.

На заході були присутні голова районної ради Мельник Анатолій Миколайович та, голова РДА Линдюк Андрій Одександович. Вони щиро співчувають родинам Герої і ніколи не забудуть про їхню жертву

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*