На Волині святкують День Соборності України

22 січня в Україні відзначають День Соборності України. Саме цього дня символічно було об’єднато УНР та ЗУНР, цим самим показавши, що Україна – єдина. Низка звходів з нагоди свята відбулася в районах Волині.

1

Зокрема  20 січня, у Камінь-Каширському районному будинку культури відбулися урочисті збори. Традиційно святкування розпочалося з Державного Гімну України.
Від учасників даного заходу представники молодого покоління поклали квіти до пам’ятників борцям за Україну. Також присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих за українську землю Героїв.

9
Із вітальним словом до присутніх звернувся також настоятель Свято-Миколаївського храму, декан Камінь-Каширського району отець Володимир. Долучились до урочистостей й представники місцевого осередку партії Блок Петра Порошенка “Солідарність”, зокрема депутат районної ради Світлана Козловська та Віктор Пась. На закінчення працівники галузі культури району та вихованці дитячої школи мистецтв презентували патріотичний концерт.

foto1482

Святкування відбулося й у Старій Вижівці. Учасники поклали квіти до пам’ятника “Борцям за волю України”, а також провели історичну годину з молоддю, аби й діти знали про важливі віхи нашої історії.

foto1486

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*