Волинська «Солідарність» долучилась до давніх традицій на Водохреща

Водохреще – третє велике свято, що завершує цикл новорічно-різдвяних свят. Саме в цей день Христос охрестився у Йордані, тож за старим звичаєм усі охочі пірнають у ополонки, аби очистити тіло та думки на цілий рік. Долучились до святкувань й члени партії Блок Петра Порошенка «Солідарність».

img_2982

«Українці споконвіку мали чимало хороших традицій й ми повинні продовжувати їх. Таким чином ми підтримуємо зв’язок з минулим та даємо приклад своїм дітям», – розповідає голова Волинської територіальної організації партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» Роман Романюк.

img_2941

Цьогоріч свято для партійців організував депутат Луцької міської ради з фракції «Солідарність» Петро Нестерук на території відпочинкового комплексу Nester-House. До нього долучились член партії та член виконкому Сергій Романчук й Роман Романюк.

img_2950

Намісник Петропавлівського чоловічого монастиря на Світязі архімандрит Арсеній привітав присутніх зі святом та освятив цілющу воду. За його словами в цей день вода очищує тіло та душу, робить помисли світлими та додає сил на добрі справи на цілий рік.

img_3000

Петро Нестерук розповів, що вже кілька років поспіль купається в ополонці. «Коли ти поринаєш у крижану хрещенську воду, то дійсно відчуваєш себе краще, до того ж це наші традиції», – зауважив депутат.

img_3040

Сергій Романук теж не вперше саме так святкує Водохреще й вважає, що це дійсно світле свято.

img_3025

img_3074

img_3086

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*