У Луцьку хочуть капітально відремонтувати прибудинкові території

Депутат Луцької міської ради від фракції «Солідраність» Артем Запотоцький вважає, що особливу увагу у 2017 році потрібно приділити ремонту прибудинкових територій по місту. Свої пропозиції депутат озвучив на комісії з законності та боротьби з корупцією, 23 грудня.

Під час доповіді про розподіл бюджету міста на 2017 рік Артем Запотоцький поцікавився яким чином будуть визначатись фірми, що робитимуть капітальний ремонт прибудинкових територій, які саме двори хочуть відремонтувати в першу чергу та скільки коштів передбачено в наступному році на виконання цих робіт.

«Мене цікавить які двори ви хочете ремонтувати в першу чергу, адже, будьмо відвертими, за часів попереднього мера в нас всі двори тепер у критичному стані. До мене звертаються жильці, які готові вже за власний кошт відремонтувати той двір, вони просто хочуть проект. Яким чином відбувається процедура?», – поцікавився депутат.

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев зауважив, що для того аби виділити кошти на ремонт прибудинкової території потрібно подати депутатське звернення, згідно якого кошти розподілять в потрібному напрямку. Окрім того, Артем Запотоцький запропонував, щоб підприємства, які виграли тендер і ремонтуватимуть двори, будуть обмежені 5-річним терміном співпраці з міською владою.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*