Євген Ткачук хоче, аби родина загиблого в АТО отримала житло

Очільник Луцького міського осередку партії «Солідарність» Євген Ткачук звернувся до міського голови із проханням внести у списки на першочергове отримання житла сім’ю Героя України Романа Луцюка. Відповідний запит депутат озвучив під час сесії Луцької міської ради, 30 листопада.

«Ми всі пам’ятаємо героя Луцюка Романа Йосиповича, доброволець, який отримав важке поранення. Він проходив лікування півтора року в Америці. На жаль, 19 березня Героя не стало. Дружина Луцюк Тетяна не могла оформити документи у зв’язку з тим, що довідка про смерть була з Америки і не підходила нашим чиновникам. Лише нещодавно документи були оформлені і дружина нарешті отримала посвідчення сімей загиблих померлих ветеранів війни. На утриманні в неї двоє малолітніх дітей», – заявив депутат.

Євген Ткачук висловив подяку депутатам та міському голові за те, що вони голосують за першочергове надання земельних ділянок сім’ям загиблих в зоні АТО.

«Прошу взяти під особистий контроль, щоб такі сім’ї з малолітніми дітьми отримали квартири першочергово», – наголосив депутат. Колеги підтримали запит більшістю голосів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*