Андрій Покровський хоче врегулювати розрахунок пайової участі

Депутат Луцької міської ради від фракції «Солідарність» Андрій Покровський звернувся до міського голови із проханням впровадити зміни, які стосуються питання врегулювання розрахунку розміру пайової участі, а також використання коштів пайової участі. Відповідний запит депутат озвучив на пленарному засіданні Луцької міської ради, 30 листопада.

«З метою збільшення надходжень до міського бюджету; вирішення соціальних та економічних проблем, пов’язаних з фінансуванням розвитку інфраструктури міста; забезпечення фінансування «Програми забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій, інвалідів війни, які були призвані на військову службу по мобілізації для участі в проведенні антитерористичної операції, а також членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців зазначених категорій на 2017-2019 роки», пропоную внести зміни до вищезазначеного положення», – наголосив депутат.

Андрій Покровський зазначив, що впровадження цих змін буде сприяти додатковим надходженням коштів до міського бюджету; створювати рівні, чітко визначені умови для різних категорій суб’єктів господарювання.

Депутати міськради підтримали запит.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*