На промоції Луцька хочуть виділити більше трьох мільйонів гривень

Депутат Луцької міської ради від фракції «Солідарність», начальник управління туризму та промоції міста Наталія Бунда повідомила, що на розвиток туризму міста у 2017-2018 роках потрібно виділити більше трьох мільйонів гривень. Таку інформацію вона озвучила під час засідання виконавчого комітету міської ради, 16 листопада.

За словами Бунди таку суму управління туризму та промоції міста просить вперше і вона обґрунтовано потрібна.

«Розроблена програма має 6 основних напрямків, серед яких: маркетингова компанія, розвиток туризму, підтримка ресторанно-туристичного бізнесу, співпраця з музеями і заповідниками міста, співпраця з навчальними закладами та тісна робота з громадськістю», – наголосила Бунда.

Окрім того, депутат зазначила, що найбільше туристів до Луцька їде на фестивалі. Серед них «Ніч у Луцькому замку», «Бандерштат» та «Поліське літо з фольклором».

Голова Волинської територіальної організації партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» Роман Романюк у своєму виступі зазначив, що підтримує даний проект та вважає його прекрасною ініціативою, а реалізація програми виведе Луцьк на світову туристичну арену.

«Хочу підтримати розробку цієї програми. За 5 років роботи Наталії Бунди, будемо чесні, зроблено роботи в десятки разів більше, ніж за 20 попередніх років. В нас є чудовий логотип, прекрасні проморолики, фестивалі та багато-багато іншого. Я часто їжджу в інші міста, за кордон, знайомлюсь і спілкуюсь з людьми, які знають наше місто. Особисто для мене, визнання – це бажання відвідати Луцьк», – наголосив Роман Романюк. На підтвердження своїх слів очільник Волинського осередку «Солідарності» нагадав про нещодавній рейтинг «Комфортних міст України», де Луцьк лідирував.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*