Євген Ткачук хоче допомогти федерації каное

Волинській обласній федерації каное планують виділити додаткові кошти у 2017 році. Інформацію озвучили на пленарному засідання Луцької міської ради, 28 вересня.

Волинська обласна федерація каное звернулась до депутата Луцької міської ради, голови Луцького міського осередку партії «Солідарність» Євгена Ткачука з проханням виділити кошти на фінансування організації. Гроші потрібні для чистки русла річки Стир від с. Рованців до вул. Електрометрії. Наразі необхідно здійснити очищення території від падаючих дерев. Окрім того, у занедбаному та напівзруйнованому стані знаходять сходи, якими спускаються діти до каное та необхідно відновити відпочинкову зону на річці Стир.

«Я сам особисто бачив у якому стані знаходиться той відрізок річки і проблема там велика. Відновити сходи можна цього року, це не є проблемою попросити їх відремонтувати одне із міських підприємств. Дуже прошу виділити кошти із бюджету у 2017 році для того, аби почистити річку та покращити стан пляжу біля Стиру, завезти туди необхідну кількість піску. У федерації займаються чемпіони Європи та світу і учасники Олімпійських ігор», – зазначив Євген Ткачук. Депутати підтримали ініціативу колеги.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*