У Луцьку не виділили 200 тисяч гривень з бюджету на розробку стратегії міста

Депутати Луцької міської ради вирішили виділили 200 тисяч гривень на розробку стратегії з бюджету міста. Питання обговорювала на пленарному засіданні, 30 червня.

Депутат Луцької міської ради від фракції «Солідарність» Наталія Бунда заявила, що кошти потрібно виділити обов’язково, адже Луцьк має переймати досвід європейських міст. «Прошу підтримати зміни щодо внесення 200 тисяч гривень на розробку стратегії міста, бо це питання вже давно стояло на часі. Раніше була створена робоча група з представників виконавчих органів, всі охочі могли вносити свої пропозиції. Стратегія дає комплексне уявлення про те, яким має бути місто через 10 років», – зауважила депутат.

«Долю міста мають вирішувати і пересічні лучани, і чиновники, і громадські діячі, адже ми не маємо комплексного бачення. Потрібно залучити і закордонних фахівців, і вітчизняних, активно залучати лучан до опитувань, тоді ми зможемо розробляти проекти згідно пріоритетів стратегії. Ми прийшли сюди, щоб будувати комфортне, розвинуте європейське місто. Львів і Вінниця зробили це ще в 2009. і ми бачимо де знаходяться ці міста і де знаходимось зараз ми», – наголосила Бунда.

В результаті голосування рішення не було прийнято більшою кількістю депутатів

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*