Лучан привітали з Днем Конституції

Цьогріч в Україні відзначають двадцяту річницю з моменту прийняття основного закону країни – Конституції. Тематичну акцію з цього приводу організувала й Волинська обласна організація партії Блок Петра Порошенка «Солідарність».

IMG_6329

У 1996 році, 28 червня сталась історична подія для України – депутати Верховної ради прийняли Конституцію. Весь світ оді визнав, що це один з найкращих основних законів тогочасної Європи. Конституція задекларувала суверенність на демократичні цінності нашої держави.

IMG_6357

Однак, ми маємо набагато глибшу історію законотворчості, яка сягає часів Пилипа Орлика. Тож про цікаві факти, які пов’язані з Конституцією України, останні зміни до закону та багато іншого у Луцьку розповідали активісти партії Блок Петра Порошенка «Солідарність».

IMG_6368

Чимало охочих підходили до намету, який встановили на центральній площі міста. Містяни обговорювали Конституцію та можливі зміни. У подарунок вони отримували примірник основного закону нашої держави.

IMG_6371

«Я вважаю, що кожен Українець повинен мати вдома Конституцію і знати її, адже там не лише задекларований устрій та врегульовані питання влади. Там чітко вказані й права українців, які вони мають знати», – резюмував голова Волинської обласної організації партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» Роман Романюк.

IMG_6333

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*