Євген Ткачук бореться за землю відведену на будівництво недільної школи

Голова Луцької міської організації партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка, депутат міської ради Євген Ткачук обурюється діями суміжного користувача земельної ділянки, виділеної під будівництво недільної школи. Про це він повідомив на земельній комісії Луцької міської ради, 18 травня.

До членів комісії звернувся настоятель парафії Іова Почаївського отець Олександр, який повідомив про те, що суміжний користувач земельної ділянки за адресою Дружба Народів, 16 відмовився підписувати документи, які дозволяють побудову недільної школи на відведеній міськрадою території. Натомість користувач ділянки погоджується продати землю за 20 тисяч доларів, хоча попередньо придбав її за 15 тисяч доларів.

Євген Ткачук обурений щодо такого ганебного вчинку. «Будівництво недільної школи було ініційоване мною, це мій округ і подальша доля будівництва мені не байдужа. Я обурений діями суміжного користувача цієї земельної ділянки. Ми плануємо будувати школу на території відведеній міськрадою і не порушуємо ніяких його прав, лишаючи два заїзди на територію», – наголосив Ткачук.

На думку депутата цей шматок землі був наданий у користування незаконно, адже перейшов у власність у зв’язку із поліпшенням земельних умов, які існують лише на папері. Фактично ж територія перебуває у жахливому та занедбаному стані. «Ці 12 сотих землі хочуть відібрати у міста незаконно», – зауважив Ткачук.

Члени комісії підтримали позицію Євгена Ткачука та вирішили рекомендувати юридичному управлінню дозволити будівництво школи без згоди суміжного користувача.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*