Діти з Волновахи повертаються додому

Сімдесят дітей з супроводжуючими відпочивали на Великодні свята у Луцьку. Сьогодні, 3 травня, відбулося урочисте закриття табору.

IMG_2784

Нагадаємо, що напередодні Великодня до Луцька прибула делегація з Волновахи. Школярі мали нагоду зустріти одне з найбільших свят на Волині. Цікаво, що проживали вони в родинах зі своїми однолітками і мали нагоду побачити наш побут та традиції.

IMG_2797

Окрім того, школярі відвідали замок, музеї, побували на майстер-класах. «Ми дуже хочемо, щоб наші нові друзі тепер приїхали й до нас в гості»,- переконують діти зі Сходу та обіцяють, що як тільки війна закінчиться обов’язково приймуть у себе делегацію з Луцька.

IMG_2801

Керівник делегації Галина Гнибіда додала, що Волноваха, звичайно менше місто, але там є що показати. «Ми дякуємо вам за гостину та чекаємо у себе», – резюмувала вона.

IMG_2873

Усім присутнім вручили на спогад сувеніри з Луцьким замком. В свою чергу, делегація з Волновахи подарувала картину та прапор «Схід і Захід – РАЗОМ!». Також учні Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького влаштували невеличкий концерт.

IMG_2831

Ніхто не стримував сліз, коли виконувалась пісня «Заспіваймо пісню про Україну» та вірш «Моя Україна. Люблю її. Крапка».

IMG_2857

Поїздка дітей стала завдяки меморандуму про співпрацю між Луцьком та Волновахою, який ініціював народний депутат України Дмитро Лубінець. Його помічник, голова Волинської обласної організації партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» Роман Романюк подякував владі за організацію дозвілля для школярів. Жителям Волновахи він побажав миру та гарної дороги. «Я хочу, щоб повернувшись додому ви розповіли про те, як ми живемо, що всі ми однакові українці. І цим самим ви об’єднуватимете Україну, адже ми – єдина держава!» – наголосив він.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*