Луцьк повинен відповідати європейським стандартам, – Роман Романюк

В обласному центрі продовжують боротьбу з тимчасовими спорудами. Про це йшлося 23 березня під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

За словами члена виконкому, голови Волинської територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка Романа Романюка з ініціативи Луцького міського голови Миколи Романюка та завдяки роботі влади Луцьк стає культурним та впорядкованим містом.

Немала заслуга в цьому й департаменту муніципальної поліції, яка зараз активно займається демонтажем тимчасових споруд. З цього приводу чимало питань винесли й на розгляд сьогоднішнього виконавчого комітету.

Директор департаменту муніципальної поліції Юлія Сиротинська розповіла, що всі вони перебувають без дозвільних документів. Йдеться про гаражі та кіоски. Однак, невеликий конфлікт виник через рішення про демонтаж тимчасової споруди на вулиці Соборності, а саме кіоск з продажу преси. Підприємець, яка є власницею споруди зі сльозами на очах прохала присутніх не позбавляти її права вести бізнес.

Однак, як виявилось, їй неодноразово пропонували оформити дозвільні документи та працювати у правовому полі. До того ж, вона не здійснює там господарської діяльності, а лише здає кіоск в оренду.

«Ми всі хочемо жити у Європі, а відповідно маємо дотримуватись законів. Якщо споруда немає ніяких документів, то має бути демонтована. Луцьк теж повинен відповідати європейським стандартам та мати відповідний благоустрій», – переконаний Роман Романюк.

Юлія Сиротинська зауважила, що після прийняття рішення про демонтаж підприємець може звернутись з заявою про відстрочку рішення, аби зібрати документи й узаконити споруду. В іншому випадку кіоск все ж знесуть.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*