Звернення депутатів Волинської обласної ради з фракції «Солідарність» щодо ситуації із ув’язненням Надії Савченко

Шановна волинська громадо, шановні колеги-депутати, ситуація з неправомірним ув’язненням Надії Савченко – української льотчиці та політика – кричущий приклад російської тиранії щодо України. Той факт, що псевдосуд підходить до завершення й 21 березня 2016 року служителі не Феміди, а не цинічної та кровожерливої путінської машини, почнуть зачитувати вирок у штучно сфабрикованій справі Надії Савченко, не може залишати байдужим ні світову спільноту, ні кожного свідомого українця.

Понад 20 міністерств закордонних справ в усьому світі закликали Росію звільнити українську льотчицю і народного депутата. Моніторинговий комітет Парламентської асамблеї Ради Європи закликав керівництво ПАРЄ і національні парламенти здійснити тиск на Російську Федерацію, аби та негайно звільнила політичного в’язня. Одначе агресор мовчить. Навіть більше, до слабкої тілом, але такої сильної духом жінки не допускають лікарів, що варто розцінювати як свідому й цинічну розправу над нею й над усією Україною в її особі.

Президент України Петро Порошенко засвідчив готовність скористатись своїм конституційним правом і обміняти Надію Савченко для того, щоби вона повернулась в Україну. Підтримуючи ініціативу глави держави, наголошуємо: Надія Савченко – політичний в’язень, жертва російсько-путінського режиму. І вона повинна отримати волю.

Відтак, звертаємося до керівництва держави з проханням докласти максимум зусиль, застосувати всі можливі важелі впливу, аби визволити Надію Савченко. Сподіваємося, що світова спільнота також проявить чітку позицію щодо дій агресора і окупанта. Разом із тим, засвідчуємо повагу перед подвигом української льотчиці, котра будучи поневоленою, усьому світові заявляє про свою готовність до останнього служити Україні.

Фракція Блоку Петра Порошенка у Волинській обласній раді.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*