Партійці презентувати Луцьк у Грузії

У Грузії в місті Горі відбувся форум «Роль місцевого самоврядування у розвитку малого та середнього бізнесу». Делегацію з України представляли очільник Волиснького осередку партії «Солідарнсть» – Блок Петра Порошенка, члени виконавчого комітету ЛМР Роман Романюк та керівник Луцької міської організації, депутат Луцькради Євген Ткачук.

IMAG1265

За словами Романа Романюка на форумі були делегати з Польщі, Грузії та України. З нашої держави приїхали учасники з Луцька. «Я виступив з доповіддю «Луцьк – місто ідеальне для інвестицій» в якій розповів про переваги нашого міста та перспективи ведення бізнесу тут», – додав він.

IMAG1323

Окрім того, польські делегати поділились досвідом щодо підтримки малого і середнього бізнесу. Вони розповідали про залучення грантових коштів та написання проектів. Поляки зауважили, що готові допомагати українцям та грузинам у цьому.

laeHqxAuWSI

«Особисто мене зацікавила ідея інкубатора для малого підприємництва. Думаю, що ми б могли запозичити досвід колег», – додав Роман Романюк.

IMAG1388

Натомість владу Горі зацікавила ідея впровадження екологічного транспорту, яка зараз розвивається у Луцьку. Колись там були тролейбуси, тож досі є електроопори. Влада вирішила своїми силами відновити мережу, а поляки пообіцяли посприяти у виділенні гранту на придбання електротранспорту.

E-vn16GcCfA

Також лучани розповіли про програми з підтримки підприємництва, що діє у Луцьку.

IMAG1447

Окрім того, відвідали муніципалітети та історичні місця Грузії.

Презентація Горі

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*