У Луцьку вшанували тих, хто боровся за Україну не зброєю, а вірою та надією

В обласному центрі Волині 19 лютого вшановували Героїв Небесної сотні, які два роки тому віддали свої життя на майдані у Києві, аби Україна стала європейською державою.

IMG_0686

Два роки тому страшна звістка сколихнула всю країну. Революція Гідності перестала бути мирним протестом. Тодішня влада підняла руку на свій народ й на Інститутській та Грушевського, у столиці України пролилася кров сотні людей, які відстоювали своє право жити у Європі.

IMG_0693

Сьогодні чимало людей зібралось на майдані у Луцьку, аби згадати молодих хлопців, які з дерев’яними щитами пішли під кулі.

IMG_0695

Біля стели Героїв Небесної сотні відбулась панахида та покладання квітів.

IMG_0742

Опісля усі присутні рушили пішою ходою до пам’ятника волинського патріота Василя Мойсея, який загинув у Києві. Саме там, на меморіалі біля стели «Волинських Героїв Небесної сотні» й згадували тих, хто так щиро вірив у майбутнє України.

IMG_0756

Батько Василя Мойсея розповів про їх останню розмову. Тоді він навіть не підозрював, що за кілька годин вже не матиме сина…

IMG_0759

Владика Луцький і Волинський митрополит Михаїл відслужив панахиду. Він зауважив, що саме цих героїв церква возвела в інший лик, адже тепер Небесна сотні на рівні з святими захищають нас на небі.

IMG_0743

«Бог завжди першим забирає найчистіших», – зауважив владика. За його словами ці люди на майдані воювали не зі зброєю, а з вірою та надією на майбутнє.

IMG_0778

Присутні вшанували героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до стели.

IMG_0714

IMG_0773

IMG_0688

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*