Петро Нестерук не причетний до торгівлі фальсифікованим алкоголем

Нещодавно у ЗМІ була поширена інформація про те, до депутат Луцької міської ради, член фракції «Солідарність» Петро Нестерук очолював підприємство, яке торгувало фальсифікованими лікеро-горілчаними виробами. Обранець переконує, що інформація неправдива, а журналісти очевидно не розібрались у документах.

 Петро Нестерук спростував чутки, які поширили волинські ЗМІ,  про причетність фірми «Луцька філія ТОВ «Олександрія БліГ», директором якої він був, до торгівлі фальсифікатом.

«Наша філія була окремим структурним підрозділом, який з 2012 року взагалі не здійснював ніяких господарських операцій та не мав ніяких відносин з товариством з обмеженою відповідальністю «Олександрія БліГ», в якого й вилучили фальсифікований алкоголь», – пояснює він.

«Фірма «Олександрія БліГ! – це головне підприємство,  яке створило Луцьку філію, як і ряд філій у інших містах України», – розповів Петро Нестерук. Фактично фірма надала ліцензію на роботу для відокремлених підрозділів, яким і була Луцька філія.

«Філія, згідно положення, є окремим господарським об’єктом, який вів торгівлю алкогольними напоями. Ніякого виробництва філія не здійснювала», – додав він. З положенням можна ознайомитись в документах.

Положення (1)

Положення (2)

Положення (3)

Положення (4)

Положення

Тож депутат каже, що «філією» ніхто не міг маркувати фальсифікат. Нестерука здивувала інформація, нібито він має якийсь стосунок до фальсифікованого алкоголю.

«Я не маю відношення до ТОВ «Олександрія  БліГ», я був директором «Луцької філії «Олександрія БліГ». Це різні підприємства», – наголошує Нестерук.

Він додає, що журналісти, напевне, не до кінця розібралися із документами, тому плутанина виникла через подібність назв.

Депутат пояснив, що 14 грудня 2015 було подано документи на ліквідацію Луцькоі Філіі, згідно процедури вона пройшла перевірку, яка закінчилася 12 січня. Документи додаються

Нічого нелогічного немає й у тому, що з сайту міськради видалили інформацію про те, що Нестерук є директором Луцької філії ТзОВ «Олександрія БліГ».

«Я був директором, тож ця інформація була розміщена на сайті. Після мого звільнення, інформація стала не актуальною, тому її забрали», – підсумував Нестерук.

податкова (1)

податкова податкова (2) податкова (3) податкова (4) податкова (5) податкова (6) податкова (7) податкова (8) податкова (9) податкова (10) податкова (11) податкова (12) податкова (13) податкова (14) податкова (15) податкова (16) податкова (17) податкова (18) податкова (19) податкова (20)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*