Спростування недостовірної інформації!

22 жовтня 2015 року о 22 год. 30 хв. Інформаційним агентством «Волинські новини» на інтернет сторінці видання було опубліковано статтю під назвою: «У ВОЛОДИМИРІ ПРЕДСТАВНИКИ ПАРТІЇ ПОРОШЕНКА, ВИКОРИСТОВУЮЧИ ПОСАДУ, ПОРУШУЮТЬ ЗАКОН», яка зроблена на основі звернення на виданні БУГ.

У цьому матеріалі зазначено: «Представник політичної сили – Блоку Петра Порошенка у Володимирі-Волинському, командир військової частини Микола Андрощук – свідомо забороняє проводити агітацію представникам УКРОПу. Річ у тім, що пропрезидентські симпатики у місті обіймають керівні посади, і, застосовуючи адмінресурс, спричиняють найрізноманітніші перешкоди для рівних прав і можливостей агітації у передвиборчий період».

Однак, насправді Микола Андрощук не членом Володимир-Волинської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Насправді, Андрощук Микола Олександрович, 06.01.1979 року народження, заступник начальника штабу ВЧ А1008, є кандидатом в депутати до Володимир-Волинської міської ради, висунутий Політичною партією «САМОПОМІЧ» по територіальному виборчому окрузі № 12. Зазначена інформація розміщена на офіційному сайті Центральної виборчої комісії в розділі виборчих списків кандидатів в багатомандатному виборчому окрузі з виборів Володимир-Волинської міської ради.

Тому, політична ПАРТІЯ«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» заявляє про непричетність до ситуації, яка склалась у Володимирі-Волинському з перешкоджанням агітації у ВЧ А1008.

«Вважаю, що це свідоме використання маніпулятивних технологій проти нашої політичної сили», – наголошує очільник Блоку Петра Порошенка у Володимирі-Волинському Ярослав Матвійчук.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*