Черниш Валентина: Блок Петра Порошенка «Солідарність» нині декларує найпотрібнішу  для України  річ – єдність

Черниш Валентина у місцевій політиці – не новачок, однак лише зараз її діяльність перейшла у публічну площину. Насамперед знали її як державного службовця – багаторічного помічника губернаторів Бориса Клімчука, Миколи Романюка та Володимира Бондаря. Нині Валентина Черниш рекомендована у списках партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» у депутати Волинської обласної ради.

Нині Черниш Валентина – голова громадської організації «Пліч-о-пліч». Балотується Черниш Валентина у виборчому округу №53.

Ви приєдналися до Блоку Петра Порошенка «Солідарність» аби йти до обласної ради в  команді партії. Чому саме ця партія?

– Вже не раз чула це питання: чому саме ця партія? Чому  Блок Петра Порошенка «Солідарність»? Багато моїх колег не очікували такого мого вибору, бо, мовляв, є молоді перспективні політичні партії, залишились й інші,  які зробили багато для утвердження національної ідеї. Справді, у волинському політикумі я знайома майже з усіма лідерами партійних осередків. Багатьох знаю за колишньою посадою, інших – ще за діяльністю під час Помаранчевої революції. Це специфіка волинського політикуму – навіть крайні політичні опоненти не ворогують між собою особисто. Бо всі все і про всіх знають. Однак, за новим законом про вибори лише політичні партії можуть пропонувати осіб до складу рад. Визначаючись із партією, я не оцінювала, не вибирала людей чи команд. Я орієнтувалась на ідею, яку та чи інша політична партія несе до людей. Ідея мала бути насправді  актуальною для сьогодення країни,  а політична сила  – мала би бути дуже потужною, аби реалізувати цю ідею. Бо просто «погратися в політику» сьогодні недопустимо. Блок Петра Порошенка «Солідарність» нині декларує найпотрібнішу  для України  річ – єдність.  Ми, зрештою, повинні  сприйняти, що усі ми, і праві, і ліві, і центристи –  громадяни однієї країни. Наша держава в небезпеці, бо її розривають і ззовні, і з середини. І якщо будемо далі закриватися кожен у своєму обійсті, вирішуючи лише особисті проблеми, або навпаки – постійно сваритися з сусідом через грушку, що росте на межі – не буде ладу ні в хаті, ні в городі, ні на вулиці. Той крок, коли Президент, не дивлячись на зниження рейтингів Прем’єр-міністра,  все ж домовився з ним про співпрацю в єдиній команді, коли  під своєю егідою він почав об’єднувати позапартійних в своїх списках – він був для мене показовим і визначальним. Партія,  яка сповідує ідею єдності і цілісності, вона – для мене. Я готова її  підтримувати своїми вчинками, своїм досвідом.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*