У Луцьку створили алею у сквері Героїв Майдану

З ініціативи кандидатів від луцької «СОЛІДАРНОСТІ» – Сурмика Володимира та Верзуна Петра – у Луцьку постала новостворена алея у сквері Героїв Майдану, що за будівлею РАЦСу – на перехресті проспекту Соборності та проспекту Молоді.

Сьогодні, там було людяно, адже оглянути алею прийшли не лише організатори, а й просто небайдужі люди, щоб прогулятися та подякувати організаторам за хорошу справу.

друге фото

Побував там і Романюк Микола – чинний міський голова, кандидат на посаду Луцького міського голови від Луцької міської організації партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

 Задля благоустрою скверу Героїв Майдану неодноразово проводилися толоки, після чого вздовж алеї і виклали бруківку. Також на території скверу встановили лавки та сміттєві контейнери.

«Я дуже вдячний людям, які долучилися до толок. Міська рада давала машину і ми вивезли багато сміття звідси. Я долучав свого сина до цієї справи, який допомагав мені розповсюджувати запрошення на толоки, і особисто прибирав у сквері разом з іншими небайдужими лучанами. Ми також посадили понад тридцять саджанців сосни. Маємо ще деякі плани з благоустрою скверу. Сподіваюся: разом з людьми реалізовувати їх», – Сурмик Володимир – кандидат у депутати  Луцької міської ради від Луцької міської організації партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

-photo1

Сурмик Володимир нині директор ТзОВ «Майтім» і балотується у виборчому округу №36.

«Алею зробили насамперед для людей, щоб їм було комфортно гуляти та відпочивати тут, однак важливим моментом є те, щоб люди підтримували чистоту і слідкували за порядком в сквері для того, щоб тут завжди було гарно і чисто», – наголосив Верзун Петро – кандидат у депутати  Луцької міської ради від Луцької міської організації партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Верзун Петро – активний громадський діяч, керівник грантових проектів, балотується у виборчому округу №35.

Луцький міський голова Романюк Микола подякував ініціаторам за благородну справу: «Я хочу сказати, що треба, щоб лучани знали про ініціативних людей, які допомагають по-людськи, і брали з них приклад. Адже такі люди роблять дуже хороший вчинок та свій внесок у розвиток міста, держави, і відповідно, майбутнього. Сьогодні я бачу, як за допомогою небайдужих людей, в сквері проведено благоустрій, і я також бачу, щоб там хто не говорив, що такі люди, робитимуть хороші справи не лише до виборів, а й після виборів, адже людина дійсно любить своє місто», –  зауважив Романюк Микола – чинний міський голова, кандидат на посаду Луцького міського голови  від партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*