Леонід Лаба: «Чесність і щира розмова – ось запорука ефективної роботи депутата і виборців на своєму окрузі»

Лаба Леонід – кандидат у депутати Луцької міської ради у виборчому округу №13 від партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

 – Серед усіх політичних сил ви обрали партію «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ». Чому?

– Звичайно, можна багато говорити про плюси і мінуси різних партій. Однак я обрав президентську партію, тому що у важкий період для країни саме Порошенко і його команда взяли на себе віхи правління. Так, сьогодні важко усім, у нас війна, шалені ціни, дорогі ліки, але я не вважаю, що якби при владі була б інша партія, жилося б краще. На мою думку, ця політична сила робить усе можливе й неможливе для того, щоб наша країна зберегла свою незалежність і територіальну цілісність. Саме тому вважаю необхідним підтримати цю політичну силу.

 – Чи спілкуєтесь Ви з місцевими мешканцями і чи знаєте про найактуальніші проблеми округу?

– Так, звичайно. Намагаюся поспілкуватися із кожним мешканцем свого округу і під час бесід розумію, що проблем вистачає. Адже майже усі двори потребують благоустрою. Наприклад, на вулиці Привокзальній гуртожитки перебувають в аварійному стані, тут давно не проводили ремонтних робіт і на прибудинковій території, і в під’їздах. Однак я впевнений, що це можливо виправити, саме для цього я і йду в депутати.

Щоправда, на вулицях Гулака-Артемовського та Арцеулова міською радою, зокрема за сприяння Миколи Ярославовича, виконано чимало роботи, хоча її ще залишається багато. Також наразі вирішується питання щодо можливості приватизації мешканцями своїх осель за адресою Привокзальна, 13а. На вулицях Стрілецькій та Офіцерській необхідно провести ремонт асфальтного покриття та багато іншого.  

Цікаво й те, що виборці скаржаться на своїх депутатів. Мовляв, після виборів депутат, який напередодні обіцяв «золоті гори», просто зникає. У свою чергу, можу запевнити, що я готовий працювати на благо мікрорайону, по якому балотуюсь, адже саме тут я проживаю.

– Із чого б Ви розпочали свою роботу як депутат?

– Необхідно розпочати з питань, з якими люди стикаються щодня. Це ремонт дахів, облаштування прибудинкових територій, встановлення дитячих майданчиків. Актуальним питанням є ремонт та встановлення ринв, адже дуже часто саме через несправність цієї конструкції, руйнуються фасади будинків. Ці проблеми хвилюють кожного жителя, а тому їх потрібно терміново вирішувати, а не просто обіцяти, а потім «спускати все на гальмах».

Чи проводите Ви передвиборчу агітацію?

Величезна кількість кольорових плакатів, партійних газет і бігбордів – це не моє. Тому що я така ж звичайна людина, як і мої виборці. У мене немає мільйонів, великого бізнесу, за рахунок чого я міг би це робити. Та навіть, якби й мав таку можливість, однозначно таким не займався б. Адже тоді постає запитання: «А за які кошти кандидат у депутати це робить і з яких кишень він потім їх поверне собі, чи не з людських? Люди, які вкладають шалені гроші у вибори, ідуть відстоювати свої бізнес-інтереси, грабувати людей.

Для мене ж головне – живе спілкування. Бо лише дивлячись в очі своєму виборцю, можна почути ту чи іншу проблему і спільно її вирішити.

– Можливо, Вам відомі випадки, коли конкуренти задля власної вигоди використовували «брудні технології»?

– Неодноразово чув від виборців, що деякі депутати присвоюють собі роботу, яку виконала міська рада. Уявляєте, є кандидати, які просто розповідають, мовляв, це, це і ось це зробив я і обов’язково ще зроблю,  хоча люди його ніколи не бачили і не знають, як його звати. Особисто я вважаю такі методи ганебними і сподіваюсь, що кожен свідомий лучанин перед тим як зробити вибір, добре подумає, чи здатний той чи інший кандидат боротись за розвиток міста і мати принципову позицію.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*